Dita juaj më me fat e vitit, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

  • E.K /
  • 21 May 2022 - 10:58
Dita juaj më me fat e vitit, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Çdo muaj sjell një fillim të ri, dhe bashkë me të, mundësi të reja.

Dhe ndërsa puna e vështirë është e nevojshme për të ndjekur ëndrrat tuaja, nuk është e dëmshme të keni fat në anën tuaj.

Ka disa ngjarje kryesore astrologjike që ndodhin këtë vit që kanë potencialin të ndryshojnë jetën tuaj në një mënyrë të madhe.

Dashi: 18 gusht

Demi: 25 tetor

Binjakët: 30 maj

Gaforrja: 17 korrik

Luani: 31 korrik

Virgjëresha: 22 gusht

Peshorja: 22 tetor

Akrepi: 15 nëntor

Shigjetari: 17 gusht

Bricjapi: 25 shtator

Ujori: 5 qershor

Peshqit: 12 Prill (dhe 28 Tetor)

(Kosova Sot Online)