Jennifer Lopez zbuloi “sekretin” e bukurisë dhe qenka kaq i thjeshtë!

  • G.G /
  • 14 July 2022 - 11:43
Jennifer Lopez zbuloi “sekretin” e bukurisë dhe qenka kaq i thjeshtë!

Jennifer Lopez ka zbuluar së fundmi sekretin e bukurisë së saj.   Sipas saj, gjumi është “çelësi” i paraqitjes së saj. Artistja 52-vjeçare është e bindur se të flesh të paktën 7 orë është më efektive se çdo produkt i shtrenjtë dhe është një pjesë kyçe e regjimit të saj të bukurisë, të cilën ajo e përshkruan si 5 S-të, “SPF, serume, supplement, sano, sleep) krem ​​kundër diellit, serum, suplemente, të jetosh mire dhe të flesh.

“Ne nuk e vlerësojmë gjumin. Megjithatë, kam zbuluar se gjumi për mua është sekreti më i nënvlerësuar i bukurisë. Është një nga parimet e JLo Beauty dhe pjesë e 5S-ve të mia: Krem dielli, Serum, Suplemente, (vivir) Sano dhe gjumi”, ka thënë ajo.

Qenka më e thjeshtë sesa e kishim menduar.

(Kosova Sot Online)