Vazhdon ndikimi i Hënës dhe për këto shenja ndryshime të papritura ndodhin!

  • G.G /
  • 13 August 2022 - 10:00
Vazhdon ndikimi i Hënës dhe për këto shenja ndryshime të papritura ndodhin!

Dashi – Hëna te Peshqit ju inkurajon të ngadalësoni shpejtësinë dhe të merrni një pushim cilësor. Një ide intriguese mund të shfaqet. Një zbulim krijues mund të ndihmojë në realizimin e një ëndrre.

Demi – Fokusi juaj mund të jetë në jetën tuaj shoqërore sot. Hëna nxit emocione në jetën tuaj shoqërore. Gjithashtu do jeni të frymëzuar të provoni diçka të re.

Binjakët – Fokusi juaj mund të jetë në karrierën tuaj sot! Hëna kundërshton planetin tuaj sundues Mërkurin, ndoshta duke e çuar një bisedë në një kulm. Hëna përzihet me Uranin në Dem, duke ndezur imagjinatën tuaj.

Gaforrja – Hëna është në shenjën e Peshqve sot, duke ju frymëzuar të planifikoni pushimet tuaja të ardhshme ose të përqendroheni në shkollë. Hëna kundërshton Mërkurin, gjë që mund të sjellë një kulm në një bisedë që ka nisur.

Luani – Kjo ditë mund t’ju gjejë duke shlyer një borxh ose duke liruar të kaluarën në një farë mënyre. Hëna kundërshton Mërkurin që mund të nënkuptojë zgjidhjen e një çështjeje në lidhje me pasurinë ose sigurinë. Do kërkoni të bëni karrierë.

Virgjëresha – Hëna inkurajon sot marrëdhëniet pasi ndriçon sektorin e marrëdhënieve të grafikut tuaj. Hëna kundërshton planetin tuaj sundues Mërkurin, i cili aktualisht është në shenjën tuaj, Virgjëresha, duke e çuar një bisedë në një kulm. Mundësi të papritura mund t’ju vijnë.

Peshorja – Hëna te Peshqit mund t’ju gjejë duke riorganizuar hapësirën tuaj të punës ose orarin tuaj. Hëna kundërshton Mërkurin, duke ju inkurajuar të pushoni .Do keni një ndjenjë çlirimi emocional.

Akrepi – Hëna është në shenjën e Peshqve sot, duke ndriçuar sektorin e romancës dhe krijimtarisë së grafikut tuaj! Hëna kundërshton Mërkurin, duke frymëzuar një atmosferë të ngarkuar në jetën tuaj shoqërore.

Shigjetari – Hëna te Peshqit mund t’ju gjejë në një humor nostalgjik, por diskutimet për planet tuaja të ardhshme zhvillohen pasi hëna kundërshton Mërkurin .Mund të fitohet një perspektivë e re. Mund të ndodhë një ndryshim emocionues në rutinën tuaj.

Bricjapi – Hëna ndriçon sektorin e komunikimit të grafikut tuaj dhe një diskutim arrin kulmin pasi hëna kundërshton Mërkurin. Një argëtim i papritur ndodh në rrugën tuaj!

Ujori – Hëna te Peshqit mund t’ju gjejë të fokusuar në tema si paratë, siguria dhe rehatia sot. Hëna e kundërshton Mërkurin, ndoshta duke ju gjetur duke trajtuar dokumentet në lidhje me financat. Do bëni ndryshime emocionuese në shtëpi dhe në rutinën tuaj të përditshme.

Peshqit – Hëna është në shenjën tuaj sot, Peshqit, ndaj gjeni kohë për t’u fokusuar në nevojat tuaja fizike dhe emocionale! Një bisedë e rëndësishme mund të ndodhë pasi hëna kundërshton Mërkurin në shenjën tuaj të kundërt Virgjëresha. Do gjeni ose do ndani informacione befasuese!

(Kosova Sot Online)