Si ta bëni makeup-in këtë vjeshtë sipas shenjës së horoskopit!

  • G.G /
  • 24 September 2022 - 10:18
Si ta bëni makeup-in këtë vjeshtë sipas shenjës së horoskopit!

Lexojmë horoskopin e ditës, javës, muajit, por e dini se na ndihmon edhe për të kuptuar cili makeup na shkon më shumë? Ja sot ju sjellim 12 ide sesi ta bëni makeupin këtë vjeshtë që me siguri do t’ju pëlqejnë dhe e vetmja gjë që duhet të dini është shenja juaj e horoskopit.

Dashi:

Image

Demi:

Image

Binjakët:

Image

Gaforrja:

Image

Luani:

Image

Virgjëresha:

Image

Peshorja:

Image

Akrepi:

Image

Shigjetari:

Image

Bricjapi:

Image

Ujori:

Image

Peshqit:

Image

(Kosova Sot Online)