Shenjat e horoskopit që janë të tmerrshëm në marrëdhënie dashurie dhe pse

  • G.G /
  • 26 September 2022 - 11:27
Shenjat e horoskopit që janë të tmerrshëm në marrëdhënie dashurie dhe pse

Dashi

E vërteta është se marrëdhënia juaj kishte përfunduar para se të fillonte vërtet.

Ju kurrë nuk e keni trajtuar partnerin me kujdesin që shkon në një marrëdhënie. Keni bërë plane dhe nuk e keni përfshirë kurrë partnerin tuaj, jeni befasuar kur ai ju kontaktoi sikur e prisnit plotësisht që ai t’ju shfaqej si një fantazmë dhe nuk e keni bërë kurrë të dukej sikur jeni investuar fare për të pasur një marrëdhënie të rregullt.

Është në rregull të luash mirë, por jo deri në atë pikë sa të ngrish partnerin tënd të mundshëm menjëherë nga jeta.

Demi
Ju keni një grup shumë të përpunuar testesh dhe sprovash për t’u siguruar që një partner i mundshëm është verifikuar.

Problemi është se ju merrni një kohë kaq të gjatë duke u përpjekur të siguroheni që dikush është mjaftueshëm në rregull për të vijuar një marrëdhënie me të, saqë përfundimisht atij i mbaron durimi dhe vendos që nuk ia vlen më.

Ndonjëherë ju duhet të bëni një hap besimi dhe të lini të ndodhë çfarëdo që të ndodhë.

Gaforrja
Ai ishte i sinqertë që në fillim dhe ju tha se nuk ishte i interesuar të kishte një lidhje, por ju kishit bindje se sapo të kalonte kohë me ju dhe të të njihte, ai do të ndryshonte mendje. Vetëm se ai nuk e bëri.

Ai ishte i sinqertë, thjesht nuk ishe ti me veten tënde. Ju nuk mund të zgjidhni dikë sepse ai është një sfidë dhe ju dëshironi një fitore në lojërat e marrëdhënieve.

(Kosova Sot Online)