Zbulime, hetime, informacione dalin në dritë, sa misterioz horoskopi sot!

  • G.G /
  • 27 September 2022 - 10:16
Zbulime, hetime, informacione dalin në dritë, sa misterioz horoskopi sot!

Dashi – Diskutimet rreth karrierës, reputacionit ose qëllimeve tuaja afatgjata mund të rishikohen dhe informacione intriguese mund të shfaqen pasi Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap. Hëna hyn në Akrep dhe mund t’ju gjejë të fokusuar në kujdesin për faturat tuaja.

Demi – Mund të lidhni pikat e një misteri intrigues pasi Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap sot! Hëna hyn në shenjën tuaj të kundërt të Akrepit, duke aktivizuar sektorin e marrëdhënieve të grafikut tuaj dhe duke inkurajuar komunikim.

Binjakët – Planeti juaj sundues Mërkuri është aktualisht retrogradë te Virgjëresha dhe lidhet me Plutonin në Bricjap, gjë që mund t’ju gjejë duke rivizituar një diskutim intensiv dhe ndoshta duke fituar njohuri të rëndësishme. Hëna hyn në Akrep, duke ju frymëzuar të rimendoni rutinën tuaj të përditshme.

Gaforrja – Një diskutim i thellë mund të zhvillohet sot, ose mund të hasni dikë nga e kaluara juaj, pasi Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap. Hëna hyn në shenjën e Akrepit, duke frymëzuar romancë dhe kreativitet!

Luani – Diskutimet dhe zbulimet kuptimplota rreth karrierës ose financave tuaja mund të ndodhin sot pasi Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap. Hëna hyn në Akrep dhe mund të sjellë fokusin tuaj në shtëpinë dhe familjen.

Virgjëresha – Planeti juaj sundues Mërkuri është aktualisht retrogradë në shenjën tuaj të zodiakut, Virgjëresha, dhe lidhet me Plutonin në Bricjap plus Hëna hyn në Akrep! Çfarë do të thotë kjo për ju? Mund të zhvillohen diskutime të thella dhe intensive. Mund të jetë një kohë shumë e fuqishme për kërkime ose hetime. Mund të shfaqen informacione të humbura më parë.

Peshorja – Një përparim mund të ndodhë pasi Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap. Hëna hyn në Akrep, duke ndriçuar sektorin e grafikut tuaj që rregullon financat dhe duke ju inkurajuar të reflektoni mbi tema si pasuria, siguria dhe gjërat tuaja.

Akrepi – Mërkuri retrogradë te Virgjëresha lidhet me një nga planetët tuaj në pushtet, Plutonin, aktualisht në Bricjap, duke ju bërë të mësoni informacione interesante! Mund të ndodhë një zbulim intrigues. Hëna hyn sot në shenjën tuaj, Akrep, duke ju inkurajuar të lidheni me emocionet tuaja dhe të përqendroheni në kujdesin ndaj vetes.

Shigjetari – Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap, gjë që mund t’ju gjejë duke pasur një diskutim të thellë dhe kuptimplotë për karrierën ose financat tuaja. Gjeni kohë për të pushuar dhe për t’i shpëtuar rutinës suaj të zakonshme ndërsa hëna hyn në Akrep.

Bricjapi – Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin, i cili aktualisht është në shenjën tuaj, duke sjellë një përparim të madh në komunikim. Ju mund të jeni duke u angazhuar me një komunitet të ri ose rreth shoqëror ose duke u rilidhur me miqtë ndërsa hëna hyn në Akrep.

Ujori – Një përparim mund të ndodhë pasi Mërkuri retrogradë në Virgjëreshë lidhet me Plutonin në Bricjap. Informacioni për të kaluarën mund të dalë në dritë. Fokusi juaj është gjithashtu në karrierën tuaj, ndërsa hëna hyn në Akrep.

Peshqit – Mërkuri retrogradë në shenjën tuaj të kundërt Virgjëresha lidhet me Plutonin në Bricjap, gjë që mund t’ju gjejë ju dhe partnerët tuaj duke pasur një përparim në komunikim. Mund të lidheni sërish me dikë nga e kaluara. Hëna hyn në shenjën tjetër të ujit Akrep, ndoshta duke ju nxitur të planifikoni udhëtimin tuaj të ardhshëm.

(Kosova Sot Online)