Si t’i stiloni flokët këtë vjeshtë sipas shenjës së horoskopit!

  • 28 September 2022 - 14:50
Si t’i stiloni flokët këtë vjeshtë sipas shenjës së horoskopit!

Lexojmë horoskopin e ditës, javës, muajit, por e dini se na ndihmon edhe për të gjetur stilin e flokëve që na përshtatet? Ja sot ju sjellim 12 stile flokësh  që me siguri do t’ju pëlqejnë dhe e vetmja gjë që duhet të dini është shenja juaj e horoskopit.

Dashi:

Image

Demi:

Image

Binjakët:

Image

Gaforrja:

Image

Luani:

Image

Virgjëresha:

Image

Peshorja:

Image

Akrepi:

Image

Shigjetari:

Image

Bricjapi:

Image

Ujori:

Image

Peshqit:

Image

(Kosova Sot Online)