Sezoni i xhaketave, 5 kombinimet perfekte për këtë vjeshtë (Foto)

  • G.G /
  • 05 October 2022 - 09:01
Sezoni i xhaketave, 5 kombinimet perfekte për këtë vjeshtë (Foto)

Instagrami juaj (edhe i yni) me siguri është pushtuar nga xhaketat dhe pulovrat me vija! Jo më kot, vajzat nuk heqin dorë nga elementi më funksional i garderobës në çdo stinë pas xhinseve: xhaketat! Me to mund të dukesh chic, sportive, cool, e veshur shtrenjtë, etj, etj, etj.

Xhinse me prerje drejt, një bluzë me vija, xhaketën tuaj të zezë

Image

Fustan i trikotuar, çizme të gjata dhe një xhaketë në ngjyrë të hapur

Image

Këpucë me majë dhe me pak takë, pantallona të bardha dhe një xhaketë në ngjyrë neutrale

Image

Fund i lirshëm treçereksh, kambale

Image

Xhaketën e kadifenjtë kombinojeni me pantallonat tuaja serioze nëse po kërkonit pak rikthim në kohë

Image

(Kosova Sot Online)