Çfarë është në modë sot!

  • A.P /
  • 11 November 2022 - 14:47
Çfarë është në modë sot!

JLo ndez të sajën. Po ashtu edhe Kim Kardashian. Në rreshtin e parë të tyre u kthyen tek VIP-at më të vegjël që uleshin pas tyre në shfaqjet e pasarelave muajin e kaluar dhe lepurushja e palestrës në jetën tuaj do të bëjë stoik rreshtat TRX për të përsosur të sajën.

 

Shpina juaj - po, e gjitha - është në modë tani. Fustanet dhe majat që flasin me rruaza po kalojnë një moment, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”. Është një mirëmbajtje më pak e lartë se një paketë me gjashtë pako, sigurisht, por kjo zonë erogjene nuk është më pak një deklaratë. 

Në fakt, ajo vjen me një sfidë ndoshta më të madhe se krizat e përditshme; vishet me mire pa sytjena. 

Mos bëni gabim - ndezja e pasme e vitit 2022 nuk është diçka që mund të bëhet lehtësisht me çdo mbështetje ose rrip. Të kesh sytjena në shfaqje do të prishte rikthimin.

(Kosova Sot Online)