Kjo shenjë horoskopi sot do marrë një risk

  • A.P /
  • 09 April 2023 - 10:12
Kjo shenjë horoskopi sot do marrë një risk

Dashi – Mërkuri lidhet me planetin tuaj në pushtet Mars, gjë që mund të jetë një shenjë e mirë për komunikimin në lidhje me paratë, shtëpinë ose ndjenjën tuaj të sigurisë dhe rehatisë në përgjithësi. Hëna kundërshton Uranin dhe ju gjen duke eksploruar ndjenja të papritura rreth parave ose burimeve të tjera që ndani me partnerët, në dashuri ose biznes.

Demi – Mërkuri në shenjën tuaj, Demi, lidhet me Marsin, duke frymëzuar një atmosferë të ngarkuar dhe produktive për komunikim. Hëna kundërshton Uranin, gjithashtu në shenjën tuaj, i cili mund t’ju gjejë duke eksploruar me partneritetin.

Binjakët – Diskutimet produktive për realizimin e ëndrrave zhvillohen ndërsa planeti juaj sundues Mërkuri lidhet me Marsin! Hëna kundërshton Uranin, i cili mund t’ju gjejë të zënë me detyra të papritura.

Gaforrja – Mërkuri lidhet me Marsin, i cili është në shenjën tuaj, duke frymëzuar një atmosferë të ngarkuar në jetën tuaj shoqërore dhe një energji produktive rreth punës në grup. Hëna kundërshton Uranin dhe ju mund të lidheni me dikë në mënyrë të papritur.

Luani – Diskutimet produktive për ëndrrat tuaja të mëdha të karrierës mund të zhvillohen pasi Mërkuri lidhet me Marsin. Lidhja me zërin tuaj të brendshëm mund t’ju çojë larg. Hëna kundërshton Uranin, duke ju gjetur të bëni ndryshime të papritura që ndikojnë në ekuilibrin tuaj punë-jetë.

 

Virgjëresha – Planeti juaj sundues Mërkuri, lidhet me Marsin, duke krijuar një atmosferë emocionuese: formohen lidhje fantastike shoqërore dhe bëhet përparim i madh drejt qëllimeve tuaja. Hëna kundërshton Uranin, ndoshta duke sjellë një lajm befasues.

Peshorja – Mërkuri lidhet me Marsin, gjë që mund ta bëjë këtë një kohë emocionuese në karrierën tuaj! Diskutimet produktive për paratë zhvillohen dhe ju mund të merrni një vendim befasues se si dëshironi të investoni burimet tuaja.

Akrepi – Mërkuri lidhet me Marsin, duke frymëzuar një energji produktive për komunikim brenda marrëdhënieve tuaja. Ju mund të lidheni me dikë në një mënyrë të papritur pasi hëna kundërshton Uranin.

Shigjetari – Çështjet e zgjatura më në fund mund të zgjidhen pasi Mërkuri lidhet me Marsin! Ju mund të ndryshoni rutinën tuaj në një mënyrë të papritur.

Bricjapi – Mërkuri lidhet me Marsin, duke frymëzuar një atmosferë produktive për komunikim në marrëdhëniet tuaja! Një dramë e papritur mund të shfaqet në jetën tuaj shoqërore, por po ashtu mund të ndodhë ndonjë argëtim.

Ujori – Mërkuri lidhet me Marsin, duke frymëzuar një atmosferë produktive në shtëpi. Hëna kundërshton planetin tuaj në pushtet Uranin, i cili mund t’ju gjejë duke marrë parasysh një rrezik: Jeni gati për diçka të re!

Peshqit – Mërkuri lidhet me Marsin, duke frymëzuar një atmosferë të zhytur në mendime, produktive për komunikim dhe lajme të papritura mund të vijnë në rrugën tuaj.


(Kosova Sot Online)