A e dini se këto shenja horoskopi nuk kanë fare humor

  • A.P /
  • 22 May 2023 - 14:19
A e dini se këto shenja horoskopi nuk kanë fare humor

Luani

Luanët mund të jenë me humor, por për shkak se duan të bien në sy, ata priren të ekzagjerojnë. Ata përpiqen shumë të jenë qesharakë dhe përdorin ekzagjerime për ta bërë këtë. Ndonjëherë ka sukses, herë të tjera jo dhe përfundojnë të lodhshëm. Relaksohuni dhe gjeni humor në përditshmëri dhe gjëra të thjeshta, jo në ekzagjerim!

Bricjapi

Bricjapët e rreptë dhe të drejtpërdrejtë nuk janë të famshëm për humorin e tyre apo shprehjen e emocioneve të tyre. Shumë i konsiderojnë ata ‘snob’. Megjithatë, ata mund ta heqin këtë maskë nëse përpiqen të relaksohen dhe të bëhen shpirti i shoqërisë. Ata thjesht duhet të mësojnë të qeshin, veçanërisht me veten e tyre.

 

Peshqit

Ata që i përkasin shenjës së Peshqve kënaqen duke treguar (dhe dëgjuar) histori të mrekullueshme dhe argëtuese. Puna është se ata mund të bëhen tepër entuziastë dhe të arrijnë në pikën ku humbasin interesin për të tjerët. Ata mendojnë se një histori është qesharake vetëm për të përfunduar me të qeshura me zë të lartë dhe nuk e kuptojnë se kjo nuk është gjithmonë e mundur.

(Kosova Sot Online)