Shenjat më joshëse të muajit, a jeni një prej tyre?

  • E.K /
  • 16 September 2023 - 09:28
Shenjat më joshëse të muajit, a jeni një prej tyre?

Miqtë e yjeve, përgatituni për një revolucion romantik në kozmos! Këtë muaj rrotat qiellore do të kthehen më shumë në favor të dy shenjave të veçanta të zodiakut.

Luani: monarku i magnetizmit

Qielli ka një periudhë magjike për të lindurit e shenjës së Luanit duke filluar nga 15 shtatori 2023. Magnetizmi juaj natyror do të dhjetëfishohet, duke ju bërë magnet të parezistueshëm për dashurinë dhe pasionin. Konstelacioni i Luanit do të shkëlqejë më shumë dhe shkëlqimi i tij do të pasqyrohet në personalitetin tuaj madhështor.

Do të bëheni mbretër të vërtetë të joshjes, të pajisur me një bukuri të pamohueshme që do t’ju çojë të shumëfishoni pushtimet tuaja të dashurisë. Dashuria do t’ju gjejë jo në çdo cep të rrugës, por me çdo rrahje zemre. Pra, përgatituni të mbretëroni mbi mbretërinë e zemrave!

Akrepi: stuhia e transformimit

Këtë muaj Akrepat do të jenë në qendër të një përmbysjeje kozmike. Kjo shenjë e ujit, thellësisht emocionale dhe e pasionuar, do të shohë horoskopin e saj të përditshëm të kalojë një kthesë të rëndësishme. Euforia ju pret në fund të çdo dite. Do të pushtoheni nga një valë energjish pozitive dhe transformuese që do t’ju bëjnë më tërheqës dhe karizmatik. Planetët do të rreshtohen në favor të atyre që kanë lindur nën shenjën e Akrepit, duke sjellë një vërshim mundësish emocionuese dhe takime të reja.

(Kosova Sot Online)