Ua zbulojmë shenjat e horoskopit që do t’i lënë të gjithë pa fjalë

  • A.P /
  • 22 February 2024 - 14:26
Ua zbulojmë shenjat e horoskopit që do t’i lënë të gjithë pa fjalë

Hënën, që nga dje, duke qenë tek Peshqit, e diela do të jetë dita jonë më e qetë, e cila do të na rikthejë optimizmin dhe do të na mbushë me energji pozitive.

Ritmet do jenë më të qeta dhe ndoshta do të merremi me atë që na pëlqen, duke lënë mënjanë punën dhe çështjet e tjera të përditshme që na stresojnë.

 

Të dy që do ta nisin ditën me optimizëm dhe do ta shohin gotën gjysmë të mbushur, janë Peshqit dhe Akrepat, teksa Hëna “godet” përkatësisht në shtëpinë e tyre të 1-rë dhe të 5-të.

Në fakt, ata do arrijnë të vjedhin përshtypjet, të dëgjojnë komente pikante për praninë e tyre apo të bëjnë njohje të rëndësishme.

Përveç kësaj, ata do të kenë mundësinë të joshin turmat, të kalojnë vendet e tyre, pa u përpjekur as dhe të bëhen mjaft të dashur.

(Kosova Sot Online)