Modelet e thonjve frymëzohen edhe nga sirenat

  • A.P /
  • 18 April 2024 - 14:52
Modelet e thonjve frymëzohen edhe nga sirenat

Nga gocat dhe rrjetet sociale që na frymëzojnë dhe shtyjnë të ndjekim trendet vjen një tjetër detaj cool dhe frymëzues për thonjtë. Shkëlqimi i sirenave dhe perlave, pritet të jetë shumë i përdorur në muajt e ardhshëm.

 

Thonjtë me motive guackash deti janë provuar nga Kylie Jenner, Megan Fox dhe Saweetie, ndër të tjerë emra, por edhe profesionistet e thonjve i aprovojnë.

Image

(Kosova Sot Online)