Për të bërë një foto me ‘Rambon’, duhet të paguani një shumë marramendëse parash

  • 24 qershor 2019 - 12:24
Për të bërë një foto me ‘Rambon’, duhet të paguani një shumë marramendëse parash

Aktori  72 vjeçarë Sylvester Stallone është një nga aktorët më të njohur dhe më të dashur për gjithë publikun.

‘Rocky Balboa’ dhe ‘Rambo’ janë ndër rolet më të njohura të aktorit të famshëm.

E së fundmi Stallone ka befasuar me vendimin që ka marrë. Ai pas disa javësh pritet të nis një turne promovues përreth Mbretërisë së Bashkuar, për filmin e radhës që do ta lansoj ‘Rambo, last blood’  dhe çmimi për të hyrë në sallat ku mbahen këto tubime nuk është aspak e lirë.

Pritet që gjatë eventeve të organizuara nga aktori të ketë edhe ushqim e pije dhe çmimi për të hyrë shkon deri në 325 funte, teksa Stallone ka vendosur që kushdo që dëshiron të bëjë foto me të duhet të paguajë 849 funte( 950 Euro)!

(Kosova Sot Online)