Si ndodhi sherri mes dy familjeve shqiptare, 6 pjesëtarët e plagosur krushq mes tyre

  • 15 gusht 2019 - 23:57
Si ndodhi sherri mes dy familjeve shqiptare, 6 pjesëtarët e plagosur krushq mes tyre

Të tjera detaje janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi këtë mbrëmje në qytetin e Dibrës, ku 6 persona mbetën të plagosur.

Dy familjet që hynë në sherr, ishin krushq mes tyre.

Sipas informacioneve debatet kanë nisur për arsye krejt banale. Debati ka degjeneruar në përdorimin e dhunës ku dhe disa persona mbetën të plagosur.

Fillimisht grushtet e sendet e forta janë përdorur në lokalin ku ishin ulur personat e përfshirë në sherr. Më tutje sherri është spostuar në spitalin e qytetit, ku krushqit janë kapur sërish me njëri- tjetrin.

(Kosova Sot Online)