Përleshje me thika në Lipjan, një i vdekur

  • 07 shtator 2019 - 16:34
Përleshje me thika në Lipjan, një i vdekur

Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur në qendër të Lipjanit sot rreth orës 15:00.

Policia e ka konfirmuar se nga kjo përleshje ka mbetur i vdekur një person dhe se një tjetër ka përfunduar me lëndime në kokë.

Media do të iu mbajë të informuar për këtë rast.

(Kosova Sot Online)