Treni godet një femër në Pejë

  • 30 shtator 2019 - 14:38
Treni godet një femër në Pejë

Një femër është goditur nga treni në Pejë, saktësisht në fshatin Lutogllavë. 

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:00.

Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Rugova tha se ende nuk dihet për gjendjen e vajzës dhe se detajet tjera rreth rastit do të publikohen më vonë.

(Kosova Sot Online)