Hajnat vjedhin nëntë llaptopë në Lipjan

  • 22 nëntor 2019 - 13:15
Hajnat vjedhin nëntë llaptopë në Lipjan

Policia njofton se një person nga Lipjani ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e një objekti dhe nga aty kanë vjedhur nëntë llaptopë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

(Kosova Sot Online)