Konjufca uron qytetarët e Kosovës me rastin e ndërrimit të motmoteve

  • 31 dhjetor 2019 - 14:19
Konjufca uron qytetarët e Kosovës me rastin e ndërrimit të motmoteve

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka uruar të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës, me rastin e festës së Vitit të Ri.

“Të gjithë qytetarëve të Kosovës ua uroj Vitin e Ri! Viti 2020 sjelltë shëndet e mbarësi për secilin.  Qoftë ky vit i mirëqenies për familjet tona.

 Të shpresojmë e të punojmë të gjithë së bashku që Republika e Kosovës të hapërojë shpejt në rrugën e zhvillimit dhe të drejtësisë. Gëzuar!”, thuhet në urimin e kryeparlamentarit Konjufca. 

(Kosova Sot Online)