Leon Krasniqi vuan nga leukemia akute, ka nevoje urgjente për shërim jashtë vendit

  • A.P /
  • 16 shtator 2020 - 19:04
Leon Krasniqi vuan nga leukemia akute, ka nevoje urgjente për shërim jashtë vendit

5-vjeçari Leon Krasniqi, nga Gjilani vuan nga Leukemia Akute Lymphoblastic.

Ai ka nevojë urgjente për shërim jashtë vendit.

Për shërimin e vogëlushit ka nevojë edhe për 60 mijë euro.

Ata që kanë mundësi dhe shprehin dëshirën për të ndihmuar në shërimin e Leonit mund ta bëjnë në llogarinë bankare:

Ali Krasniqi, BPB: XKO5 1300003011375467

Swift Code:

BPBXXKPR

Numri i telefonit: 049 119 544.

(Kosova Sot Online)