Qeni luan bilardo si një profesionist

  • E.K /
  • 28 tetor 2020 - 14:09
Qeni luan bilardo si një profesionist

Qentë duan të luajnë me lodra, si dhe t’i bëjnë njerëzit të vrapojnë pas tyre, por ky qen i lezetshëm duket se ka një hobi të ri.

Atij i pëlqen të luajë bilardo dhe duket që është mjaft i mirë në të.

Një video disa sekondëshe e qenit që shihet duke luajtur bilardo si një profesionist është bërë virale në rrjete sociale.

E shpërndarë nga ish-basketbollisti amerikan Rex Chapman, videoja tregon qenin duke goditur gurët me putrat e tij.

https://video.syri.net/upload/videos/2020/10/jjt8F6B7PPpRYJ76wQpA_27_26cff4c01eab93269c6ff688962e9f88_video_360p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)