Tre ish-gjeneralët e UÇK’së bashkohen në Gllogjan

  • A.P /
  • 28 tetor 2020 - 19:43
Tre ish-gjeneralët e UÇK’së bashkohen në Gllogjan

Gllogjani ka bërë bashkë sot tre gjeneralë, ish-ushtarë dhe njerëz të zot në luftën çlirimtare. Daut Haradinaj ka pritur në fshatin e tij Sylejman Selimin e Agim Çekun.

Bashkë me ta në foto është edhe djali i ish-gjeneralit Shkëlzen Haradinaj, Luani.

Luani është pjesë e FSK’së.  

(Kosova Sot Online)