KQZ’ja certifikon listat e LDK’së dhe PDK’së

  • A.P /
  • 22 janar 2021 - 20:38
KQZ’ja certifikon listat e LDK’së dhe PDK’së

KQZ’ja ka certifikuar listat e LDK’së dhe PDK’së, pasi këto dy parti kanë zëvendësuar kandidatët në listat e tyre të cilët kanë pasur probleme me ligjin.

Zgjedhjet për Kuvendin e Kosovës do të mbahen më 14 shkurt 2021.


(Kosova Sot Online)