Momenti i rrufesë sot në Tërstenik të Drenasit

  • A.P /
  • 11 qershor 2021 - 15:50
Momenti i rrufesë sot në Tërstenik të Drenasit

Rrufeja ka goditur në Terstenik, të Drenasit gjatë ditës së sotme.

Në disa pjesë të Kosovës është duke mbajtur mot me reshje shiu, bubullima dhe rrufe.

Në Terstenik të Drenasit sot rrufeja ka goditur tokën. Atje një qytetar ka kapur pamjen e këtij momenti.

(Kosova Sot Online)