Në ora 14:00 pritet vendimi për masat e reja

  • G.G /
  • 07 October 2021 - 10:50
Në ora 14:00 pritet vendimi për masat e reja

Sot janë thirrur në takim kryetarët e komunave për të diskutuar lidhur me situatën pandemike.

Siç mësohet takimi do të mbahet në formë virtuale në ora 14:00.

Po ashtu mësohet se së shpejti pritet të ketë edhe masa të reja kundër Covid-19.

Kujtojmë që nesër bëhen dy javë që nga miratimi i masave të fundit për luftimin dhe parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

(Kosova Sot Online)