Aksident në Komoran, rrotullohet një kamion

  • E.K /
  • 04 dhjetor 2021 - 10:47
Aksident në Komoran, rrotullohet një kamion

Gjatë ditës së sotme, para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në Komoran.

Në këtë aksident, është rrotolluar një kamion.

Në fotografitë që lexuesit i kanë dërguar redaksisë “Kosova Sot Online”, shihet se kamioni ka dalur nga rruga dhe është përmbysur.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar dhe nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e aksidentit.

(Kosova Sot Online)