Prokuroria jep detaje për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

  • G.G /
  • 11 December 2021 - 21:57
Prokuroria jep detaje për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

Kryeprokurori, Agim Kurmehaj në një konfernecë për media ka konfirmuar arrestimin e tre të dyshuarve, shkruan syri.net Kosova.

Të arrestuarit janë Halil Mehmeti dhe dy djemtë e tij, Kreshnik edhe Malsor Mehmetaj, nga Gllogjani, të cilët janë në paraburgim prej 48 orëve.

Kurmehaj tha se për shkak rastit të ndjeshëm nuk do të zbulohen detaje të tjera dhe nuk do të ketë as pyetje nga gazetarët.

(Kosova Sot Online)