Vëllai rrah vëllain për pronë në Viti

  • E.K /
  • 03 February 2022 - 10:01
Vëllai rrah vëllain për pronë në Viti

Dje në Viti rreth orës 12:30 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar.

Ai është arrestuar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor e ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot Online)