Burri e bën 'llom’ gruan në Deçan

  • E.K /
  • 25 June 2022 - 09:54
Burri e bën 'llom’ gruan në Deçan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka sulmuar fizikisht gruan me të cilën bashkëjetonte.

Sipas forcave të rendit, ngjarja ka ndodhur në Deçan dhe se i dyshuari pas intervistimit i është caktuar masa e ndalimit policor.

“Deçan, 24.06.2022-22:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj viktimës femër kosovare me të cilën ishte duke bashkëjetuar. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor”, thuhet në raportin 24 orësh.

(Kosova Sot Online)