Aksident, makina përfundon në arë

  • E.K /
  • 24 September 2022 - 10:42
Aksident, makina përfundon në arë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë.

Siç shihet nga pamjet një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë.

Nuk dihen nëse nga aksidenti ka persona të lënduar. Shkaqet nuk bëhen ende me dije.

(Kosova Sot Online)