Sot në veri po luhet basketboll e volejboll

  • E.K /
  • 07 June 2023 - 13:58
 Sot në veri po luhet basketboll e volejboll

Sot protestuesit serbë në Leposaviq kanë qëndruar nën çadra, për shkak të rreshjeve të shiut, përcjell “Kosova Sot Online”.

Rruga pranë tyre, është vendosur një rrjetë volejbolli dhe pajisje basketbolli.

(Kosova Sot Online)