Stoltenberg i shkon në takim Kurtit

  • A.P /
  • 20 November 2023 - 17:25
Stoltenberg i shkon në takim Kurtit

Shefi i NATO’s Jens Stoltenberg është pritur në takim edhe nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Stoltenberg po qëndron sot në Kosovë në kuadër të një vizite disaditore në Ballkanin Perëndimor.

Nesër, ai do të jetë në Serbi ku do të takohet me presidentin serb Vuçiq dhe kryeministren Bërnabiq. 

(Kosova Sot Online)