Laçak jep detaje pas takimit me Osmanin

  • A.P /
  • 01 March 2024 - 23:00
Laçak jep detaje pas takimit me Osmanin

Me presidenten e Vjosa Osmani, është takuar sot emisari i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

“Folëm për zhvillimet e fundit në dialog, në veçanti për zgjedhjet në veri të Kosovës dhe takimin e fundit që prita në Bruksel”, ka shkruar Lajçak në platformën “X”.

(Kosova Sot Online)