‘Spektakël’ tek Liqeni, gruaja zhvishet për të marrë rreze

  • 17 maj 2019 - 16:18
‘Spektakël’ tek Liqeni, gruaja zhvishet për të marrë rreze

Ndonëse temperaturat nuk janë ende optimale për plazh, ka gjetur të arsyeshme të marrë ca rreze dielli buzë Liqenit Artificial të Tiranës. E zhveshur nga komplekset por dhe nga rrobat një grua është parë me rroba banjo tek liqeni. Teksa pjesa më e madhe e njerëzve nuk kanë guxuar të heqin e nde palltot për shkak të lëkundjes së temperaturave, kjo grua e lodhur nga dimri po bën plazh në mes të marsit.

Image
Image