Ushqimet fatsjellëse për Vitin e Ri, që s’duhet të mungojnë në tryezë

  • G.G /
  • 31 dhjetor 2020 - 07:51
Ushqimet fatsjellëse për Vitin e Ri, që s’duhet të mungojnë në tryezë

Në fakt, ka ushqime që janë simbol i fatit të mirë dhe për këtë arsye duhen konsumuar për darkën e Vitit të Ri. 

Zbulojini më poshte se çfarë ushqimesh duhet të konsumoni në datën 31 dhjetor.

(Kosova Sot Online)