Humbni 7 kilogramë pa dietë!

  • E.K /
  • 08 shtator 2020 - 11:37
Humbni 7 kilogramë pa dietë!

Ky ilaç natyral u sugjerohet personave që për një kohë të gjatë luftojnë kundër kilogramëve dhe fryrjeve. Pos se është efikas, kjo recetë nuk është e shtrenjtë dhe përgatitet lehtë.

Në një gotë me ujë të vluar përzieni kumin të bluar dhe përzieni mirë. Shtoni edhe pak lëvore të bluar të limonit dhe 1/4 e lugës kanellë. Në fund, në pije shëroni edhe pak xhenxhefil të bluar. Pini këtë njëherë në ditë, por para përdorimit këshillojeni mjekun.

(Kosova Sot Online)