Pija mrekullibërëse, që e shëron kancerin

  • E.K /
  • 22 tetor 2020 - 13:45
Pija mrekullibërëse, që e shëron kancerin

Fillojeni ditën me këtë eliksir natyror dhe shëndeti doemos do t'ju përmirësohet. PËRBËRËSIT: 2 mollë të madhësisë mesatare 3 kërcej të selinos 1 trangull 1 rrënjë e gërryer e xhenxhefilit Gjysmë limoni Një lime 150 g majdanoz 60 g spinaq.

PËRGATITJA:

Të gjithë përbërësit i grini imtë dhe i përzieni. I unifikoni me mikser, apo bluarës elektrik. Pijen e fituar e konsumoni derisa ta hetoni përmirësimin e gjendjes shëndetësore. Kjo pije, përpos që është e dobishme te kanceri i gjirit, mushkërive, mëlçisë dhe zorrës së trashë, po ashtu e ulë shtypjen e gjakut, largon problemet e lëkurës, astmën dhe përmirëson tretjen.

(Kosova Sot Online)