Freskimi veror: receta për "smoothie" tropikal me kurkumë

  • E.K /
  • 26 maj 2021 - 12:13
Freskimi veror: receta për

Kjo përzierje me përbërës freskues është shumë freskues, shërues dhe burim i shkëlqyeshëm për zemër.

PËRBËRËSIT E NEVOJSHËM

1 banane 2 gota me mango të ngrirë 1/4 lugës kurkumë 250 ml lëng ananasi 1 lugë fara çia PËRGATITJA: Të gjithë përbërësit i vendosni në blender duke i përzier mirë.