Ju mundon lukthi? kjo recetë popullore largon dhimbjen

  • E.K /
  • 11 qershor 2021 - 11:23
Ju mundon lukthi? kjo recetë popullore largon dhimbjen

Nëse ju mundon gastriti ose thartira në lukth, detyrimisht këtë recetë alternative, sepse mundet t'ju ndihmojë në largimin e dhimbjeve. Në vijim ju paraqesim recetën, e cila mund të zbusë simptomat e gastritit dhe dhimbjeve të tjera në stomak.

LËNGU NGA KUNGULLI

Në gjysmë litri lëng shtojani dy lugë mjaltë dhe një lugë uthull të mollës. Nga ky lëng dhimbja ndalon sa hap e mbyll sytë.

(Kosova Sot Online)