Lëngu që për tri ditë e shkrin dhjamin në bel

  • A.P /
  • 25 tetor 2021 - 14:48
Lëngu që për tri ditë e shkrin dhjamin në bel

Nutricistja nga Hollivudi, Kimberly Snider, ka këshilluar shumë yje nga Hollivudi. Shumë klientë i shohin ndryshimet në lëkurë, ndërsa që edhe energjia kthehet pas tri ditëve.

NUTRICISTJA SUGJERON KËTO TRI USHQIME:

1. Ananas - nxit krijimin kolagjenit, i cili është esencial për dukje të re. 2. Farat e lirit - janë si injeksion me aminoacide esenciale. 3. Avokado - është i pasur me vitamina C, E dhe K. Provoni edhe ju kafjallin e preferuar të yjeve të Hollivudit. Përbërësit: 1,5 gotë ujë, 1 kokë sallatë të gjelbër, 3-4 shkopinj selino, 1 grusht spinaq, 1 mollë, 1 dardhë, 1 banane, lëngun e gjysmë limoni. Përgatitja: që në fillim do të ishte mirë t'ju kujtojmë që të gjithë përbërësit duhet të jenë organik. I pastroni mirë të gjithë përbërësit,


(Kosova Sot Online)