Receta për venat e zgjeruara dhe trombozën e venave me dy përbërës

  • E.K /
  • 15 February 2022 - 09:46
Receta për venat e zgjeruara dhe trombozën e venave me dy përbërës

Problemet me vena të zgjeruara dhe tromboza e venave është problem i shpeshtë `te femrat se sa te meshkujt. Ju sjellim recetën për venat e zgjeruara dhe trombozën.

PËRBËRËSIT

 1 sapun "baby" - 1 gotë qumësht të deleve MËNYRA E PËRGATITJES: Së pari, bluani sapunin "baby" dhe e përzieni në qumësht. Përzierjen e fituar e aplikoni tri herë në ditë. Përzierjen ta ruani në frigorifer.

(Kosova Sot Online)