Receta natyrale për të humbur shpejt në peshë

  • E.K /
  • 13 April 2022 - 10:19
Receta natyrale për të humbur shpejt në peshë

Receta për humbje në peshë ka mjaft, por të gjitha veprojnë njëjtë. Receta që ju sjellim shkrin yndyrat për afat të shkurtë kohor dhe përfshin tre përbërës.

PËRBËRËSIT

125 gramë rrikë; - 3 limonë organik; - 3 lugë mjaltë.

PËRGATITJA

Rrikën e imtësoni, merrni 3 limonët, i copëtoni imët, nxirrni farat dhe i përzieni me rrikën. Aty shtoni 3 lugët me mjaltë dhe gjithçka përzieni dhe i vendosni në një kavanoz. Kavanozin e mbyllur e ruani në frigorifer. Të njëjtën ditë mund të filloni me përdorimin e ilaçit. Merrni 1 lugë dy herë në ditë krahas ushqimit. Përdoreni për 3 javë dhe rezultatet nuk do të mungojnë.

(Kosova Sot Online)