Përgatisni pikat për dëgjim më të mirë dhe shërim të inflamacioneve të veshit

  • E.K /
  • 07 May 2022 - 15:04
Përgatisni pikat për dëgjim më të mirë dhe shërim të inflamacioneve të veshit

Në treg mund të hasni në shumë tretmanë për veshët tuaj, por tani ju prezantojmë zgjedhjen natyrale që ju ndihmon në zgjedhjen e problemeve me dëgjimin .

Përbërësit

3 thelpinj hudhër - vaj ulliri - pikatore - garzë Përgatitja: Merrni hudhrën dhe i shtypni, për të nxjerrë lëngun. Lëngun e hudhrës e përzieni me vaj ulliri, dhe e vendosni në pikatore. 3-4 pika i hidhni në vesh. Qëndroni në pozitë të shtrirë, de

(Kosova Sot Online)