Kafjalli që parandalon sëmundjet e zorrës së trashë, shkrin dhe kilogramët e tepërt

  • E.K /
  • 17 May 2022 - 12:33
Kafjalli që parandalon sëmundjet e zorrës së trashë, shkrin dhe kilogramët e tepërt

Bollguri ka veti të shumta shëruese dhe ndikon mirë në mirëqenien tuaj.

Përbërësit: 1 gotë flluska; 1 banane; 1 lugë mjaltë; 1 gotë qumësht; 1 lugë kanellë; Arra të copëtuara.

Udhëzimet: Flluskat i zhytni në qumësht dhe prisni për 20 minuta. Më pas shtoni mjaltin dhe i përzieni mirë. Në fund shtoni bananet dhe arrat dhe përzieni. Mund t'i shtoni dhe kanellë.

(Kosova Sot Online)