Uleni rrezikun nga kanceri, diabeti, shtypja e lartë e gjakut, falas

  • E.K /
  • 19 November 2022 - 16:49
Uleni rrezikun nga kanceri, diabeti, shtypja e lartë e gjakut, falas

Uji është ilaçi më i mirë kundër dhimbjes së kokës, problemeve kardiovaskulare, meningjitit, veshkave, diarresë, çrregullimeve menstruale dhe gjendjeve të tjera. Pini 4 gota ujë, secila nga 160 ml, porsa të zgjoheni.

Pastroni dhëmbët dhe mos pini gjë në 45 minutat e ardhshëm. Hani kafjall dhe pini çaj ose lëng natyral. Mos hani as mos pini gjë pasi të përfundoni me ushqimin. Kështu do të shëroni: Shtypjen e lartë të gjakut - 30 ditë; Gastritin -10 ditë; Diabetin - 30 ditë; Kapsllëkun - 10 ditë; Kancerin - 180 ditë; Tuberkulozin - 90 ditë.

(Kosova Sot Online)