Lakrën përzieni me këta dy përbërës: kështu kilogramët zhduken

  • E.K /
  • 12 February 2024 - 09:19
Lakrën përzieni me këta dy përbërës: kështu kilogramët zhduken

Lakrën detyrimisht duhet ta përfshini në ushqimi tuaj. Nëse nuk e pëlqeni, e dëshironi ta përmirësoni gjendjen shëndetësore, ju këshillojmë ta provoni këtë lëng.

Përbërësit: 2 dcl lëng nga aloe vera, ¼ e kokës lakër të gjelbër, 1 lugë xhenxhefil të gërryer, sipas dëshirës mund të shtoni tranguj ose gjethe të thata të mentës.

Përgatitja: Të gjithë përbërësit t'i vendosni në blender, i përzieni dhe më pas e pini lëngun e freskët

(Kosova Sot Online)