Përmes këtyre tri përbërësve, dhimbja në shpinë zhduket

  • E.K /
  • 12 February 2024 - 11:07
Përmes këtyre tri përbërësve, dhimbja në shpinë zhduket

Pas përdorimit të kësaj recete natyrale, nuk do t'ju kujtohet ndonjëherë s'e keni pasur dhimbje në shpinë. Kjo edhe nëse qëndroni gjatë ulur ose punoni punë fizike. Për këtë natyra ka zgjidhje, shumë e thjeshtë madje. Të gjithë përbërësit i keni afër, e dhimbjet nuk do t'i ndjeni në duar, këmbë, shpinë dhe nyja.

Për çdo mbrëmje para gjumit, për një muaj hani: - 1 fik - 1 kajsi të thatë - 5 kumbulla të thata Këto ushqime janë përplot me substanca që nxitin rigjallërimin e indeve. Këto ushqime indet i bëjnë më të forta. Secili prej këtyre ushqime përmban substanca unike, e kombinimi i tyre shihet si një kombinim i përsosur kundër dhimbjeve në shpinë.

(Kosova Sot Online)