Trup vital për një javë: Humbni 5 kile pa shumë mund

  • E.K /
  • 24 April 2024 - 09:14
Trup vital për një javë: Humbni 5 kile pa shumë mund

Ëndrra për humbje në peshë dhe një trup vital kurrë nuk ka qenë më e realizueshme, e këtë e bëni me ndihmën e dy përbërësve të lirë. Krejt çfarë ju nevojiten janë uji dhe pak kanellë pluhur, e ata që tashmë e kanë provuar theksojnë se brenda një jave mund të humbni edhe deri në 5 kilogramë. Thjesht, vloni 250 ml ujë dhe shtoni një lugë kanellë.

E lini të ftohet, sipas dëshirës mund t’i shtoni një apo dy lugë mjaltë dhe e pini për çdo ditë. Disa e kanë provuar në lukth të thatë në mëngjes, disa në mesditë, por të gjithë pajtohen se ky lëng ndikon.

(Kosova Sot Online)