Tri mënyra natyrore për humbjen e kileve të tepërta

  • E.K /
  • 15 June 2024 - 12:40
Tri mënyra natyrore për humbjen e kileve të tepërta

Ua sjellim tri receta me ujë të nxehtë, ku njëri nga ta pihet në mëngjes, tjetri gjatë ditës, e i treti gjysmën në të esëll, e gjysmën në mbrëmje, pas buke.

PIJA QË PIHET NË MËNGJES DHE NË MBRËMJE

Përbërësit: Një gotë ujë të nxehtë 2 lugë lëng limoni 1 lugë mjaltë

PIJA QË PIHET NË MËNGJES:

Përbërësit: Një filxhan ujë të nxehtë 1 lugë kanellë 1 lugë mjaltë

PIJA E CILA PIHET NJË HERË, GJATË DITËS:

Përbërësit: Një filxhan ujë të nxehtë 1 lugë kanellë 1 lugë mjaltë 1 lugë lëng limoni të freskët Uji duhet të jetë sa më i nxehtë. 

(Kosova Sot Online)